panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

tanie oc lublin tv

banner tanie oc lublin

 Wiemy wszystko o ubezpieczeniach. A ile kosztuje Twoje OC ? 

Oferujemy tanie ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC w Lublinie. Tanie to nie znaczy, że złe ponieważ współpracujemy z wieloma znanymi na rynku firmami ubezpieczeniowymi: Generali Group, PZU, Link4, Proama czy Benefia dzięki czemu możecie Państwo wybierać pomiędzy tymi wszystkimi firmami ubezpieczeniowymi i wybrać tego ubezpieczyciela który będzie najkorzystniejszy cenowo i jakościowo. Po rozmowie z Państwem stworzymy kalkulację cenową dla różnych wariantów ubezpieczeniowych oraz firm i dzięki temu wybierzemy razem najtańsze OC dla Twojego samochodu.

Dajemy Państwu niskie ceny ponieważ jesteśmy firmą rodzinną z wieloletnim doświadczeniem ale ...nie wynajmujemy drogich powierzchni biurowych i nie posiadamy luksusowych samochodów którymi jeżdżą prezesi i  za które płacą właśnie klienci. Te czynniki powodują, że możemy zaproponować Państwu jedne z niższych składek za ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej OC za Państwa samochód w Lublinie. Dajemy Wam niskie ceny i miłą obsługę przez co zyskujemy sympatię i szacunek naszych klientów którzy po roku wracają do nas aby znów wykupić ubezpieczenie na samochód. Dajemy tanie ubezpieczenie i gwarancje zadowolenia z wizyty w naszym biurze.

W skład naszego ubezpieczenia pakietowego OC i AC wchodzą również ubezpieczenie NNW kierowcy i pasażerów od następst nieszczęłśiwych wypadków, ubezpieczenie Assistance jako pomoc przy szkodzie oraz coraz częściej stosowane ubezpieczenie szyb pojazdu.

OC jest obowiązkowe w Polsce jako ubezpieczenie ponieważ daje ochronę ubezpieczeniową gdy ubezpieczający znajdzie się w sytuacji gdy będzie musiał naprawić szkodę wyrządzoną drugiej osobie w następstwie nieszczęśliwego wypadku. Na mocy umowy ubezpieczenia OC zakład ubezpieczeń  w którym opłaciliśmy naszą skladkę przejmuje na siebie skutki ekonomiczne szkód wyrządzonych osobom trzecim pod warunkiem że ubezpieczony jest zobowiązany do ich naprawienia na podstawie odpowiedzialności deliktowej lub kontraktowej w tym szkód wyrządzonych przez osoby, za które ubezpieczony ponosi odpowiedzialnmość przewidzianą przepisami prawa cywilnego. 

Tanie OC dla młodych kierówców.

Wszystkie towarzystwa ubezpieczeniowe traktują kierowcow do 25 roku życia jako kierujących z dużym ryzykiem i dlatego dla nich polisy są dużo droższe niż dla kierowcow z wieloltenim stażem. Potwierdzają to policyjne statystyki które odnotowuja ponad 50% wypadków z udziałem kierowców do 25 roku życia. Jednak i na to jest sposób: mogą pomóc rodzice. My teżmożemy Państu pomóc. Wystarczy, że młody kierowca ustanowi jednego z rodziców współwłaścicielem pojazdu. Wtedy firma ubezpieczeniowa bierze pod uwagę zniżki jednego z rodziców które zrekompensują wysokie ceny za ubezpieczenie oc młodego kierowcy. Drugim sposobem jest zarejestrowanie samochodu na jednego z rodziców. Wtedy unikniecie Państwo wogóle wzwyżek które zapłaciłby młody kierowca. Jednak firmy ubezpieczeniowe żądają w wielu przypadkach deklaracji kto będzie jeździł samochodem a informacja o mlodym kierowcy może spowodować zwyżkę ubezpieczenia komunikacyjnego. Gdy taka informacja zostanie zatajona firma ubezpieczeniowa może nalożyć na właściciela karę. 

Porównaj oferty a zapłacisz mniej.

Kupujemy nowy samochód i przychodzi pora na opłacenie ubezpieczenia. Szukamy wśród znajomych lub w sieci dobrego punktu gdzie podpiszemy naszą umowę. Dobry punkt to takie miejsce gdzie znajdziemy oferty przynajmiej dziesięciu firm ubezpieczeniowych. Wtedy mamy możliwość wybrania takiej oferty która nas zadowoli i będziemy do tego ubezpieczyciela wracać co rok. Od czego zależy kwota ubezpieczenia samochodu? Od bardzo wielu czynników: głównie od wieku kierowcy, modelu samochodu który posiadamy, rocznika oraz miasta. Także firma w której podpiszemy ubezpieczenie ma znaczenie ponieważ różnice między podstawowymi składkami mogą wynieść nawet 500 pln czyli w wielu przypadkach tyle co całe nasze ubezpieczenie. Dlatego warto szukać i porównywać. Internet jest właśnie po to aby pomagać i w tym artykule podpowiadamy Wam jaką firmę ubezpieczeniową wybrać i podajemy jej dane kontaktowe. 

 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl