panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

meble do zabudowy

Firma Kada Meble Lublin Kunickiego 160 tel. 511 133 827 Doradztwo Pomiar Projekt Produkcja Transport Montaż, już od wielu lat zajmuje się zabudową wnęk oraz projektowaniem mebli przystosowanych do zabudowy a także wolno stojących. Nasze produkty są wykonane z najlepszych jakościowo materiałów z zachowaniem najwyższej jakości. Usługi prowadzimy na terenie miasta Lublin oraz województwa Lubelskiego.

Dla naszych klientów wykonujemy meble na wymiar: meble kuchenne, szafy z drzwiami przesuwanymi, garderoby, meble łazienkowe, komody, biblioteki, biurka i wiele innych według pomysłu naszych klientów. Ponadto wykonujemy formatowanie, oklejanie, frezowannie, nawiercanie otworów i inne usługi. 

Przed przystąpieniem do współpracy dokonujemy pomiaru pomieszczenia w którym będą montowane meble. Nastęnie przystępujemy do realizacji wstępnego projektu. W tej fazie współpracy klient dostaje gotową wizualizację komputerową bądź tworzy samodzielnie projekt ale oczywiście z nasza pomocą. Wszystkie nasze kroki mają na celu stworzenie dla Państwa wymarzonej kuchni, garderowy lub łazienki. Oferujemy ogromną gamę kolorów frontów i płyt.

Meble do zabudowy Lublin już od wielu lat zdobywają coraz większą popularność. W małych pomieszczeniach gdzie nie ma możliwości ustawienia  gotowej szafy sprawdzaja się właśnie meble na zamówienie z drzwiami przesuwanymi z powodu niemożności zastosowania drzwi uchylnych. Na drzwiach w celu optycznego powiększenia pomieszczenia montujemy lustro. Takie szafy mogą zajmować całą przestrzeń ściany aż do sufitu. Innym sposobem na mały metraż są drzwi składane które umożliwiają łatwy dostę do całej szerokości zabudowy dzięi czemu łatwo umieścimy i wyjmiemy z szafy szuflady i inne kosze np. przystosowane do przechowywania obuwia lub innych drobiazgów. 

W sypialniach najczęściej są montowane szafy na wymiar z drzwiami przesuwanymi, komody i nocne szafki. Wszystkie dodatkowe meble dopasowujemy kolorystycznie do mebla głównego jakim jest najczęściej łóżko. W szafach wykonujemy podział na życzenie zamawiającego lub proponujemy nasz według wcześniejszych projektów które zdobyły duże uznanie wśród klientów naszej firmy. Duża szafa to dużo miejsca na wszystkie potrzebne rzeczy w domu: odzież, pościel, ręczniki i inne rzeczy codziennego użytku. 

Kolejnym miejscem gdzie montowane są szafy jest garderoba czyli pomieszczenie przeznaczone doprzechowywania tylko odzieży. Garderoby są spotykanie nie tylko w nowych domach jednorodzinnych ale także w blokach z wielkiej płyty i w starym budownictwie gdzie tego typu pomieszczenia wygospodarowuje się z istniejącej powierchni mieszkalnej. Garderoby zwykle umiejsowiane są w sąsiedztwie sypialni aby był do nich szybki i wygodny dostęp. Istnieją tęż garderoby które służą wszystkim mieszkańcom domu i są wtedy usytuowane w centralnej części mieszkania tak aby dostę do nich był wygodny dla wszystkich członków rodziny. 

Ważnym miejscem gdzie montujemy meble na zamówienie są kuchnie jako bardzo ważny lub najważniejszy element mieszkania. W kuchni spędzamy bardzo dużo czasu spozywając w niej posiłki, rozmawiając przy kawie czy przyjmując gości. Jest więc wizytówką domu i wykonane tutaj meble powinny być jak najbardziej dopasowane do codziennego użytku. Planując kuchnie bierzemy pod uwagę mnóstwo czynników takich jak: wentylacja, zasilanie i odpływ wody czy elementy elektryczne. Dobrze dobrane i dopasowane meble do kuchni powodują, że miło spędzamy tam czas przez kolejne lata.

 

 

 

 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl