panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

odkwaszanie organizmu lublin

Witajcie. Jeżeli uznaliscie, że pora zacząć nowe, zdrowe życie a nie wiecie jak to dobrze trafiliście. Przedstawimy wam tutaj w skrócie jak jak się do tego właściwie przygotować aby skutki były takie jakich oczekujecie bez niewłaściwych skutków ubocznych. 

Należy powiedzieć, że jeśłi nawet staramy się zdrowo odżywiać to i tak nasz organizm gromadzi wszelkiego rodzaju niechciane odpadki. Nasi dziadkowie mimo, że żyli biedniej to o wiele zdrowiej ponieważ w ich pożywieniu nie było śmieci. Tak śmieci, bo wszelkiego rodzaju konserwanty, barwniki, spulchniacze, środki aromatyzującei inne przyspieszacze to smiecie. Oczywiście istnieją powyżej wymienione składniki w formie dopuszczonej do użytku w żywności ale większość tego to śmiecie które odkładają się w naszym organizmie zatruwając go. Woda i powietrze także są mocno zanieczyszczone ale nikt o tym nie mówi. Ma być dobrze na swiecie i jest. 

Jeżeli spożywacie mięso, potrawy mączne, duże ilości słodyczy i tłuszczów, alkohol, kawę oraz palicie papierosy gromadzicie wielkie ilości szkodliwych toksyn w swoich organizmach. 

Nadwyżka tych wszystkich kwasów nie może ulec sama zneutralizowaniu i gromadzona jest w Waszych organizmach w wielkich ilościach. Wszystko to powoduje stany zapalne a w przypadku wysokiego poziomu kwasów we krwi stan naszego zdrowia ulega pogorszeniu chociaż tego nie czujemy. I wtedy własnie przychodzi pora na odkwaszanie organizmu w lublinie. Nasz ogranizm wyraźnie nam o tym komunikuje w dzien i w nocy. Żona ma ciemne kręgi pod oczami, mąż bóle głowy i niestrawność, córka zawroty głowy i nudności chociaż nie jest w ciąży a syn osłabienie fizyczne chociaż ostatnio mało czasu spędza przed komputerem. 

Jeżeli teraz nie przystąpicie do leczenia za kilka lub w lepszym przypadku kilkanaście miesięcy czeka Was wiele chorób: cukrzyca, nadciśnienie, miażdżyca czy nawet zmiany nowotworowe. Przedstawimy Wam tutaj produkty które odkwaszają organizm: surowe owoce i warzywa a zwłaszcza: szpinak, cytryny, marchew, kapusta kiszona, arbuz, kiwi, ananas, czosnek, orzechy, pomarańcze i wiele innych. Pamietajmy jednak, że przyjmowanie tych produktów w ilościach niekontrolowanych może nie przynieść rezultatu. Tylko wiedza na wysokim poziomie pomoże Wam osiągnąć zamierzony cel. Taką wiedzę możemy Wam przekazać aby Wam pomóc w nowej terapi odkwaszania ogranizmu od złych toksyn. Konsultacja nic nie kosztuje a zyskujecie bardzo wiele. Ostanio bardzo modne jest pozbywanie sie nadmiaru kilogramów ale trzeba mieć na uwadze bezpieczne odchudzanie bez efektu jojo. Nie możemy sami sobie ustalić nowej diety bo w wielu przypadkach kończy się to przykrymi skutkami jak nawet dłuższa wizyta w szpitalu. 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl