panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

Nasza firma już od kilkudziesięciu lat zajmuje się profesjonalnym grawerowaniem laserowym. Nasze doświadczenie zdobyte przez te lata skutkuje wieloma zadowolonymi klientami którzy powracają do nas po w celu zrealizowania kolejnych projektów. Wykonywalismy projekty dla największych firm w Lublinie, regionie, Polsce oraz nawet za granicą.

Grawerowanie laserowe to najbardziej zaawansowany i najdokładniejszy sposób grawerowania. Nigdy nie zastepuje on tradycyjnej obróbki grawerskiej: mechanicznej lub komputerowej ale uzupełnie je o nowe możliwości. Laserowa obróbka powierzchni pozwala uzyskać unikatowe efekty. Grawerowanie laserem nawet skomplkowanych wzrów trwa dość krótko. Mała średnica wiązki laserowej (około 0,1 mm) zapewnia prezycyzyjne odwzorowanie pożądanego rysunku nawet z zachowanie odcieni szarości. Różnorodność możliwych do obróbki tą techniką materiałów daje dużo swobody w projektowaniu zdobnictwa  artykułów reklamowych a dzięi przystawce obrotowej grawerujemy nawet na okrągło.

Dzięki naszemu nowoczesnemu prakowi maszynowemu możemy grawerować laserem w metalu, szkle, pleksie, tworzywie, drewnie, skórze i innych materiałów które wkaże nam nasz klient. Wykonujemy: tablice mosiężne i z innych metali kolorowych, tablice z laminatów grawerskich, tablice mosiężne, oksydowane oraz tablice pamiątkowe, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe, tabliczki okolicznościowe i pamiątkowe, elektrody miedziane i grafitowe, referentki metalowe i pieczęcie do laku, grawerowanie bizuterii, zegarków i gażetów, identyfikatory z wymiennymi nazwiskami, breloczki do kluczy i wiele innych co czyni naszą firmę najbardziej wszechstronną jeśłi chodzi o grawerowanie laserowe w Lublinie i województwie lubelskim oraz w całym kraju a także na terenie Unii Europejskiej. W celu informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w najbardziej dogodny dla Państwa sposób: telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu. Przedyskutujemy z Państwem nasz wspołny projekt a dopełnieniem będzie najlepsza w Lublinie kawa ;-) 

To tylko przykład artykułu sponsorowanego. To miejsce jest dla Ciebie. Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl