panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Smaller Default Larger

przesyłki kurierskie

Zapraszamy Państwa do naszego punktu przyjęć przesyłek kurierskich od 2005 roku  (paczek i palet) w Lublinie zlokalizowanego przy ulicy Rapackiego 20.

Pracujemy dla Państwa od poniedziałku do piątku od 8.00 do 17.00. 

Telefon: 501 018 264

 

Przyjmujemy paczki zapakowane a także zajmujemy się profesjonalnym zabezpieczeniem powierzonego towaru na czas transportu. 

Możesz u nas ubezpieczyć przesyłkę na czas transportu.

Jako punkt przyjęć oferujemy bardzo korzystne warunki cenowe na przyjmowane przesyłki: koperty, paczki, palety, dłużyce w stosunku do cen jakie może Państwu zaproponować punkt DPD.

Wasze paczki przekazywane są w dni robocze kurierowi DPD który zajmuję się ich dalszą dystrybucją poprzez firmę kurierską DPD.

 

Nasz punkt przyjęcia przesyłek kurierskich to alternatywa dla osób, które nie mają możliwości oczekiwać kuriera w miejscu nadania. Nasz usługi skierowane są do osób prywatnych ale także dla firm. 

 

 

 

 

 

 

 

   

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl