panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Kot w butach Lublin

Smaller Default Larger

Moja fotografia ślubna utrwala piękno chwili która ma miejsce tylko raz w życiu dlatego zdjęcia ze Waszego ślubu powinny być wyjątkowe i oddawać całe wydarzenie z najlepszej strony. Fotografia ślubna to pamiątka na całe życie nie tylko dla Was jako młodej pary ale także dla całej Waszej rodziny, wszystkich bliskich i znajomych którzy zobaczą Wasze zdjęcia ze slubu i wesela. Podchodze profesjonalnie do każdego zlecenia dlatego moja praca zaczyna się już na dlugo przed planowaną ceremonią. Bardzo ważna jest moja komunikacja z Wami i w moim przypadku jako fotogram z długoletnim doświadczeniem wiem czego potrzebujecie i co bedziecie się pytać. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące Waszej uroczystości. Razem wybierzemy najlepsze miejsce na Wasze zdjęcia w plenerze także dzięi temu Wasze zdjęcia ślubne w Lublinie z Waszej uroczystości bedą podziwina przez wszystkich ktorzy je zobaczą. Posiadam wieloletnie doświadczenie poparte pozytywnymi opiniami moich klientów. Pracuję tylko na najlepszym jakościowo sprzęcie który zapewnia zdjęcia ślubne najlepszej jakości. Zajmuje sie także profesjonalna obróbka zdjęć aby efekt koncowy zadowolił  nawet najbardziej wymagających klientow.

Jeśli Wasze poszukiwania profesjonalnego i cenionego fotografa zaczeliście od wpisania słów fotografia ślubna Lublin i jesteście na tej stronie to trafiliście w dobre miejsce. Odpowiem na wszystkie Wasze pytania dotyczące przyszłej Waszej ceremonii slubnej, ustalimy wszystkie szczegóły dotyczące uwiecznienia Waszych, jedynych w życiu magicznych chwil jakimi są Wasz ślub i wesele.

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl