panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Kot w butach Lublin

Smaller Default Larger

pobraneGdy tylko temperatury spadły do poziomu 5 stopni Celciusza Pan Zygmunt przypomniał sobie, że zbliża się zima i czas na wymianę opon w samochodzie na zimowe. Jego dobry przyjaciel Marian juz dawno wymienił swoje opony letnie na opony zimowe ale on posiadał drugi komplet na felgach więc tylko podniósł samochód w garażu na podnosniku, odkręcił koła i założył drugi zimowy komplet opon. Fakt założył ale nie wyważył ale Marian zbytnio się tym nie przejmował bo jak mówił zaoszczędził 50 złotych. Co to za oszczędność bez wyważania. Zobaczymy opony Mariana po sezonie.

Pan Zygmunt włączył swój wysłużony komputer i wpisał w google hasło "wymiana opon lublin". Wyskoczyło kilkadziesiąc punktów wymiany opon w Lublinie. "Który wybrać, gdzie dobrze wykonają wymianę opon na zimowe z wyważaniem?" - pomysłał Pan Zygmunt. Długo myślał, wypił kilka piw i wyszedł przed blok a później na ulicę. Spotkał tam starego kumpla Wojciecha i poszli dalej w stronę Alei Racławickich w Lublinie. Gdy szli zobaczyli przejeżdżający samochód z reklamą "Porfesjonalna wymiana opon w Lublinie". Speaker zachwalał doświadczonych pracowników którzy wykonują wymianę opon oraz korzystną cenę. "O byłem tam" - powiedziła Wojciech. "Wymienili mi opony na zimowe profesjonalnie i szybko i zostało nawet na kilka piw. Robią dobrą robotę, wymiana opon w Lublinie to ich specjalność." Fakt firma z reklamy jest jedną z najlepszych w Lublinie jeśli chodzi o wymianę opon na zimowe lub letnie. Posiada wspaniałych  pracowników którzy doradzą jakie opony w Lublinie wybrać gdy nie mamy opon zimowych i musimy takie kupić. "Jutro tam jadę" - powiedziłał Zygmunt. "To dobra firma, wymiana opon w Lublinie to ich specjalność, znają sie na tym od wielu lat".

A Ty gdzie wymieniasz swoje opony w Lublinie?

 

 

Jeśli prowadzisz zakład wymiany opon to miejsce jest dla Ciebie !!!

Twoja reklama juz od 25 pln netto !!! 

poczta Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl