panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Kot w butach Lublin

Smaller Default Larger

Zapraszamy Państwa do skorzystania z usług naszej firmy, oferującej kompleksową opiekę nad grobami. Naszą ofertę kierujemy do osób które z różnych względów nie mogą zaopiekować się grobami swoich bliskich. W naszej ofercie znajdziecie Państwo sprzątanie grobów Lublin obejmujące:

● sprzątanie nagrobka i okolicy - 50 pln

● mycie nagrobków - 20 pln

● pastowanie nagrobków - 30 pln

● polerowanie nagrobków - za darmo

● zapalenie zniczy - 5 pln (w cenie znicz)

● położenie kwiatów - od 15 pln (w cenie kwiaty)

●dokumentacja fotograficzna stanu przed wykonaniem usługi i po wykonaniu usługi obejmująca kilka zdjęć które przesyłamy na podany adres e-mail (za darmo)  lub w formie wydrukowanej na adres pocztowy ( wysyłka list zwykły 3 pln plus 2,5 pln za  jedno zdjęcie)

● inne czynności uzgodnione z klientem

Nasze prace wykonujemy sumiennie i uczciwie ściśle według zaleceń naszych klientów. Przed wykonaniem usługi ustalamy wszystkie szczegóły podczas spotkania w uzgodnionym miejscu bądź podczas rozmowy telefonicznej. Zajmujemy się sprzątaniem grobów na cmentarzach na terenie Lublina: Lipowa, Unicka, Męczenników Majdanka, Kalinowszczyzna, Zemborzyce oraz w okolicach Lublina. Oferujemy promocyjne stawki za nasze usługi zaczynające się już od 50 pln.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę intenetową:

 

W celu uzyskania dodatkowych inforamcji zapraszamy do kontaktu:

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl