panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Kot w butach Lublin

Smaller Default Larger

pobraneOferujemy serwis wszystkich sprzętów agd na terenie Lublina i jego okolic. Zadzwoń a przyjedziemy do ciebie i naprawimy Twój sprzęt na miejscu lub przywieź go do naszej siedziby. Prowadzimy serwis agd: naprawa pralek, naprawa kuchenek mikrofalowych, naprawa zmywarek, naprawa odkurzaczy oraz pozostałych sprzętów agd w Lublinie. Oferujemy naprawa agd w Lublinie, naprawaiamy agd w Lublinie szybko i fachowo, naprawa pralki Lublin, naprawa kuchenki Lublin, serwis pralki Lublin, oferujemy serwis kuchenki Lublin.

Dzięki naszemu serwisowi mogą Państwo spokojnie korzystać ze swoich sprzętów. Stawiamy na szybkie i skuteczne naprawy agd w Lublinie i okolicach. Posiadamu wieloletnie doświadczenie i wiedzę w zakresie elektrotechniki. Posiadamy wymagane prawem uprawnienia oraz niezbędne specjalistyczne narzędzia. Dzieki nam zaoszczędzą Państwo w przypadku naprawy w drogim autoryzowanym serwise. 

Zapraszamy na naszą stronę www: TO MIEJSCE NA TWOJĄ REKLAMĘ !!!

napisz na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zapytaj o promocyjną cenę.

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl