panorama lublin

 

Światowa_Wystawa_Bonsai_Lublin

Muzeum Wsi Lubelskiej

Kot w butach Lublin

Smaller Default Larger

Nasza firma już od kilkudziesięciu lat zajmuje się profesjonalnym grawerowaniem laserowym. Nasze doświadczenie zdobyte przez te lata skutkuje wieloma zadowolonymi klientami którzy powracają do nas po w celu zrealizowania kolejnych projektów. Wykonywalismy projekty dla największych firm w Lublinie, regionie, Polsce oraz nawet za granicą.

Grawerowanie laserowe to najbardziej zaawansowany i najdokładniejszy sposób grawerowania. Nigdy nie zastepuje on tradycyjnej obróbki grawerskiej: mechanicznej lub komputerowej ale uzupełnie je o nowe możliwości. Laserowa obróbka powierzchni pozwala uzyskać unikatowe efekty. Grawerowanie laserem nawet skomplkowanych wzrów trwa dość krótko. Mała średnica wiązki laserowej (około 0,1 mm) zapewnia prezycyzyjne odwzorowanie pożądanego rysunku nawet z zachowanie odcieni szarości. Różnorodność możliwych do obróbki tą techniką materiałów daje dużo swobody w projektowaniu zdobnictwa  artykułów reklamowych a dzięi przystawce obrotowej grawerujemy nawet na okrągło.

Dzięki naszemu nowoczesnemu prakowi maszynowemu możemy grawerować laserem w metalu, szkle, pleksie, tworzywie, drewnie, skórze i innych materiałów które wkaże nam nasz klient. Wykonujemy: tablice mosiężne i z innych metali kolorowych, tablice z laminatów grawerskich, tablice mosiężne, oksydowane oraz tablice pamiątkowe, tabliczki znamionowe, tabliczki opisowe, tabliczki okolicznościowe i pamiątkowe, elektrody miedziane i grafitowe, referentki metalowe i pieczęcie do laku, grawerowanie bizuterii, zegarków i gażetów, identyfikatory z wymiennymi nazwiskami, breloczki do kluczy i wiele innych co czyni naszą firmę najbardziej wszechstronną jeśłi chodzi o grawerowanie laserowe w Lublinie i województwie lubelskim oraz w całym kraju a także na terenie Unii Europejskiej. W celu informacji zapraszamy Państwa do kontaktu z naszą firmą w najbardziej dogodny dla Państwa sposób: telefonicznie, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy w Lublinie przy Krakowskim Przedmieściu. Przedyskutujemy z Państwem nasz wspołny projekt a dopełnieniem będzie najlepsza w Lublinie kawa ;-) 

To tylko przykład artykułu sponsorowanego. To miejsce jest dla Ciebie. Napisz: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl