panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

catering lublinMieszkasz w Lublinie, jesteś studentem, turystą czy po prostu jesteś głodny i chcesz zjeść coś naprawdę dobrego a zarazem niedrogiego? Szukasz w internecie i znajdujesz Catering Lublin, obiady na telefon. Są tego dziesiątki pozycji i zastanawiasz się jak najlepiej wybrać. Dalej szukasz opinii o firmach oferujących jedzenie na dowóz, czas leci a Ty stajesz się coraz bardziej głodny i niecierpliwy. Opinie są różne, pisane przez tych którzy lubią pisać na konkurencję więc piszą same negatywy lub przez tych krórych opłacono i też piszą że obiad był niesmaczny. Inni z kolei piszą jako goście w samych superlatywach i pozytywach. Już nie wiesz co wybrać, dlatego zaglądasz na nasz portal i znajdujesz tylko sprawdzone firmy z Lublina które oferuja smaczne i tanie jedzenie.

Nasza firma posiada wieloletnie doświadczenie w świadczeniu usług cateringowych dzięki czemu zaspokajają nawet najbardziej wymagających klientów. Kucharze posiadają bogate doświadczenie zdobyte w trakcie wieloletniej pracy w branży gastronomicznej organizując każdego dnia imprezy cateringowe dla osób indywidualnych, małych i dużych firm a także przygotowując catering na wesela, bale, studniówki, bankiety i inne imprezy. Obiady na telefon które dowozimy dla Was są zawsze w odpowiedniej temperaturze, smaczne i w przystepnej cenie. Posiadamy bogate menu cateringowe jednak oprócz dań przykładowych możemy w naszej kuchni przygotować praktycznie każde danie co powoduje że reprezentujemy najwyższy poziom sztuki kulinarnej. Nasze zaplecze sprzętowe i logistyczne pozwala nam zorganizować imprezę cateringową w Lublinie oraz w okolicach. 

Posiadamy bogate menu dzieki czemu nasi klienci mogą wybierać każdego dnia inne potrawy które przygotowują nasi kucharze. Nasze obiady składają się z zupy, drugiego dania oraz komporu i deseru. Oczywiście zamawiający obiad wybiera wariant najbardziej odpowiedni dla niego. Może zamówic cały komplet lub tylko np. drugie danie. W menu posiadamy także sałatki, makarony, naleśniki, placki ziemniaczne, ryby oraz napoje. Rozwozimy biady do osób indywidualnych oraz firm. Czas oczekiwania na obiad jest uzależnniony od pory dnia oraz odległości od naszej kichni. Oczywiście dążymy do tego aby czas na oczekiwanie był jak najkrótszy ale mimo wszystko nasze dania zawsze docierają do odbiorców gorące dzięki transportowi w specjalnie do tego przystosowanych torbach z izolacją termiczną. i jak zawsze dowóz jest gratis.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług cateringowych w Lublinie. Wszystkie zamówienia realizujemy w najbardziej dogodny dla Ciebie sposób: telefoniczne, mailowo lub osobiście w siedzibie naszej firmy. Istnieje możliwość wykupiennia abonamentu na dostarczane przez naszą firmę obiady. Zapewniamy wtedy codziennie inne urozmaicone manu oraz zniżki dla stałych klientów. Zapraszamy do współpracy zarówno osoby prywatne jaki i firmy te małe oraz duże korporacje.

 

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl