panorama lublin

 

Kot w butach Lublin

Jarmark Jagielloński w LublinieJarmark Jagielloński w Lublinie to powrót do dawnej tradycji z XV i XVI wieku. Wówczas dawno temu jarmark ten był jednym z najważniejszych w całej Rzeczypospolitej. W połowie sierpnia na Rynku i ulicach Starego Miasta pojawiają się kupcy nie tylko z Polski ale także i zza granicy: Ukrainy, Białorusi, Litwy i Węgier. Podczas Jarmarku Jagiellońskiego w Lublinie mają miejsce również inne atrakcje jak: przegląd hejnałów, przyciągające tłumy widzów turnieje rycerskie, zrekonstruowane wydarzenia historyczne czy występy artystyczne. Podczas Jarmarku Jagiellońskiego możemy skorzystać z przewodnika który oprowadzi nas po najciekawszych zakątkach Lublina.

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...od września 2012

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci(małpka)op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl