panorama lublin

 

edu tour

Kot w butach Lublin

Giełda Staroci w LublinieGiełda Staroci w Lublinie odbywa się w każdą ostatnią niedzielę miesiąca. Wtedy to właśnie Plac Zamkowy zamienia się w wielki targ gdzie znajdziemy przysłowiowe mydło i powidło z czasów naszych dziadków, pradziadków lub nawet z jeszcze wcześniejszych lat. Spacerując po tym miejscu i oglądając wszystkie wystawione rzeczy przenosimy się w daleką przeszłość. Warto chociaż raz odwiedzić giełdę staroci w Lublinie aby zobaczyć wśród jakich przedmiotów żyli nasi przodkowie. Stare przedwojenne meble, święte obrazy, figurki, porcelana, radia, gramofony, płyty, sztućce, ubrania, maszyny do szycia. Po prostu wszystko z dawnych lat.

 

Poniżej przedstawiam harmonogram Lubelskiej Giełdy Staroci na Placu Zamkowym w Lublinie:

LUBELSKA GIEŁDA STAROCI 2019 - zawsze ostatnia niedziela miesiąca: 

 27 styczeń,

 24 luty,

 31 marzec,

 28 kwiecień,

 26 maj,

 30 czerwiec,

 28 lipiec,

 25 sierpień,

 29 wrzesień,

 27 październik,

 24 listopad,

 29 grudzień.

Więcej informacji dla sprzedających i zwiedzających:

tel. 500-625-706 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 

  

 

 

 

 

wydawnictwa

Instagram

banerek-300x250

Lubelska Galeria


logo mini kinobajkalogo mini teatrmuzycznydom tu i teraz 2multikino-logo


 logo nowe poznajlublin pl        ...bądźmy blisko

email logo Pytania, sugestie? Zapraszam do kontaktu: grupavinci@op.pl  Polub nas  facebook logo   

PoznajLublin.pl jest prywatnym portalem informacyjno-turystycznym w żaden sposób nie związanym z Urzędem Miasta Lublin i innymi podobnymi organami publicznymi.

PoznajLublin.pl zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie materiałów opublikowanych w portalu www.poznajlublin.pl jest zabronione bez zachowania warunków korzystania z treści. 
Podstawa prawna: art. 25 ust. 1 pkt 1 b ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych. W celu wykorzystania treści i zdjęc należy uzyskać zgodę twórcy PoznajLublin.pl